STARON CZ, s.r.o. - dodavatel materiálových produktů
   
  

l


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .            
STARON je homogenní a celistvý acrylic polymerový materiál a proto je péče a údržba snadná a pohodlná. S jednoduchou a běžnou údržbou dosáhnete toho, že vše vypadá nově a svěže.

Čistění povrchů tvarovek

Největší nečistotu a špínu lze vyčistit pomocí vody s mýdlem nebo s jiným čistícím prostředkem. V případě rozlitých skvrn se doporučuje je odstranit co nejdříve. Pokud dojde k poškrabání povrchu, doporučuje se použít abrazivních čistidel a zelené netkané textilie Scotch-Brite. Krouživými pohyby se povrch jemně ošetří.

Dezinfekce povrchů a tvarovek

Doporučuje se příležitostně očistit povrchy rozředěným bělícím prostředkem.

Odstranění poškození a poškrabání.

Lze použít brusný papír se zrnitostí 180 nebo 200, lehce brousit dokud poškrábání není opraveno, potom použít abrazivní čistidlo a zelenou brusnou netkanou textilii.

TENTO POPIS OPRAV JE POUZE PŘEKLADEM TOVÁRNÍCH POSTUPŮ. PŘED KAŽDOU OPRAVOU SVÉPOMOCÍ DOPORUČUJEME KONTAKTOVAT VAŠEHO DODAVATELE!

Ochrana před poškozením

Ve většině případů lze STARON jednoduše opravit. Přesto je dobré se seznámit s následujícím průvodcem a s prevencí chránící poškození STARONu.
  1. Tepelné poškození
přestože má STARON dobrou tepelnou odolnost, srovnatelnou s ostatními pracovními povrchy z kompaktních materiálů, může dojít, zejména při kontaktu s pánvemi nebo horkým nádobím k poškození povrchu. Vždy používejte ochranné podložky.
  1. Ostatní poškození
vyhněte se vystavení ploch ze STARONu působení silných chemikálií (např. prostředky na odstranění nátěrů, ředidla, čistidla na trouby apod.). Povrchy vystavené působení chemikálií by měly být okamžitě očištěny vodou.
Používejte podložku pro krájení.
Dřezy před vložením horkého nádobí nejdříve napus»te studenou vodou.
Lak na nehty odstraníte bezacetonovým odlakovačem a vodou.
 
   
   
© WebRex 2003 TOPlist