top of page

Umyvadla

ze solid surfaces Staron®

Povrchové materiály solid surfaces jsou snadno tvarovatelné a opracovatelné, proto z nich lze vyrábět i umyvadla.

Prvním typem jsou umyvadla vyráběná technologií termoforming, druhým jsou umyvadla lepená (atypická) a třetím umyvadla litá (dodávaná výrobcem). Litá umyvadla se dodávají především v bílém odstínu Solid Bright White BW010 a jejich dostupnost je na dotaz. 


U umyvadel atypických a umyvadel vyráběných termoformingem lze zvolit i typ instalace - lze je bezespárově vlepit, či polozapustit do desky z materiálu solid surfaces, nebo je lze položit na desku jako umyvadlo samostatné.

IMG_9798.jpeg
Tvarovky: Services

Dřezy

ze solid surfaces STARON®

I dřezy lze vyrábět z materiálu solid surfaces a lze je bezespárově napojovat s pracovní deskou ze stejného materiálu. Kromě bezespárovosti je mimo jiné i výhodou, že dřez nemá rohy v úhlech 90°, proto je i jeho údržba snažší.


Protože dřez je hlubší typ tvarovky, dodáváme především dřezy lité, od výrobce materiálu. Lité dřezy se dodávají především v bílém odstínu Solid Bright White BW010 a jejich dostupnost je na dotaz. 

Do pracovní desky ze Staronu® lze snadno instalovat dřez z jiného materiálu, a to jak spodní, tak horní montáží, nicméně pak není zajištěna bezespárovost mezi dřezem a deskou.

dřez_stránky.jpeg
Tvarovky: Services

Lité tvarovky Staron®

Dostupnost litých tvarovek je na dotaz

B3180_edited.jpg

Termoformovaná umyvadla

Umyvadla vyráběná v ČR

Capture d’écran 2019-06-21 à 9.03.13 AM.
Tvarovky: Portfolio
bottom of page