Umyvadla

ze solid surfaces Staron®

Povrchové materiály solid surfaces jsou snadno tvarovatelné a opracovatelné, proto z nich lze vyrábět i umyvadla.

Prvním typem jsou umyvadla vyráběná technologií termoforming, druhým jsou umyvadla lepená (atypická) a třetím umyvadla litá (dodávaná výrobcem). Litá umyvadla se dodávají především v bílém odstínu Solid Bright White BW010 a jejich dostupnost je na dotaz. 


U umyvadel atypických a umyvadel vyráběných termoformingem lze zvolit i typ instalace - lze je bezespárově vlepit, či polozapustit do desky z materiálu solid surfaces, nebo je lze položit na desku jako umyvadlo samostatné.

 

Dřezy

ze solid surfaces STARON®

I dřezy lze vyrábět z materiálu solid surfaces a lze je bezespárově napojovat s pracovní deskou ze stejného materiálu. Kromě bezespárovosti je mimo jiné i výhodou, že dřez nemá rohy v úhlech 90°, proto je i jeho údržba snažší.


Protože dřez je hlubší typ tvarovky, dodáváme především dřezy lité, od výrobce materiálu. Lité dřezy se dodávají především v bílém odstínu Solid Bright White BW010 a jejich dostupnost je na dotaz. 

Do pracovní desky ze Staronu® lze snadno instalovat dřez z jiného materiálu, a to jak spodní, tak horní montáží, nicméně pak není zajištěna bezespárovost mezi dřezem a deskou.

 

Lité tvarovky Staron®

Dostupnost litých tvarovek je na dotaz

Termoformovaná umyvadla

Umyvadla vyráběná v ČR

 

STARON-CZ, s.r.o.

+420 735 75 98 50, +420 603 23 15 23

Hruškové Dvory 10, 586 01 Jihlava

IČ: 60701285, DIČ: CZ60701285

Společnost STARON-CZ, s.r.o. je zapsána pod spisovou značkou C 14689, Krajský soud v Brně.

© STARON-CZ, s.r.o.