Superflex

15.9.2020

Staron ® Superflex je nový materiál solid surfaces, který umožňuje dramatické ohýbání a nové možnosti v designu.


Zvýšená ohebnost vede k rozšíření možností použití Staronu ® ať už v projektech veřejných, komerčních, či rezidenčních interiérů.

V současné době je v kolekci Superflex nabízen bílý odstín Infinity IF188 12x760x3600mm (odpovídá odstínu BW010).

Superflex máme neskladněný v České republice a zkoušíme, co vše s ním lze udělat. Pro více informací, fotek, a podobně se na nás neváhejte obrátit! 

 

Nový web a nová umyvadla

17.8.2020

Možná že jste si všimli, že jsme začátkem srpna spustili nové webové stránky, na kterých vás srdečně vítáme a doufáme, že jsou pro vás přehledné a srozumitelné. 

Kromě nových stránek jsme změnili doménu u emailových adres (nyní nás proto prosím kontaktujte na staron@corha.cz nebo deskystaron@corha.cz) a napnuli nový billboard u nás na provozovně. 


Poslední novinkou jsou nová litá umyvadla, která naskladníme na začátku září - jsou to hranatá umyvadla B3150 a B3190 s menšími rádiusy v rozích v odstínu Solid Bright White BW010 a jejich nákresy si můžete prozatím prohlédnout po kliknutí na odkaz níže. 

Přejeme vám hezký zbytek léta!

 

Nové odstíny Staron 2020

15.6.2020

Ve spolupráci s dodavatelem Staronu právě naskladňujeme čtyři nové odstíny Staron - Sanded Goose, Sanded Iceblue, Sanded Mint a Pebble Tearose. Tyto naskladňované odstíny nabízíme do konce srpna, nebo do vyprodání, za zavádějící ceny.

Děkujeme a přejeme hezké léto!

 

Hodně síly k překonání komplikované situace!

25.3.2020

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři,

protože se nyní nacházíme v nejisté době, chtěli bychom vám popřát hodně sil, trpělivosti a i to štěstí, kterého přece není nikdy dost. Snad se situace brzy stabilizuje, zklidní a ekonomika se otřepe a bude lépe. K tomuto přání si vás dovolujeme informovat, že nabídka nadčasových odstínů stále pokračuje a to alespoň do konce května 2020, jen došlo k jedné změně - odstín Sanded Onyx SO423 jsme vyměnili za Sanded Dark Nebula DN421.

Jak víte, nabízíme i výrobu tvarovek ze solid surfaces - v nabídce nadčasových odstínů naleznete i nabídku termoformovaných umyvadel.


Prosíme vás také o ověřování dostupnosti odstínů, v této době je to důležitější než v minulosti.
Děkujeme a přejeme vám, vážení a milí zákazníci a obchodní partneři, pevné zdraví.

 

Nové umyvadlo Ball

15.2.2020

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři,

i letos jsme pořídili novou formu k výrobě termoformovaných umyvadel - tentokrát v kolekci umyvadel kulatých, tedy Ball. Toto umyvadlo má vnitřní průměr 440mm, ale je možné ji přiměřeně přizpůsobit.

Toto umyvadlo lze vyrobit z kolekcí Staron Solid, Sanded a Aspen, u ostatních odstínů na dotaz.    

 

Veletrh Ligna Bohemia 2020

15.1.2020

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři,


rádi bychom vás tímto pozvali na veletrh Ligna Bohemia v Lysé nad Labem, které se již tradičně účastníme. Na veletrhu vás seznámíme s novinkami pro rok 2020, a to zejména v představení termoformovaných tvarovek.


Veletrh Liga Bohemia se koná již za týden, od čtvrtka 20. do soboty 22.2.2020 v Lysé nad Labem. Budeme se na vás těšit!

 

Umyvadla

25.11.2019

Základní vlastnosti Staronu® je jeho tvárnost a hygieničnost. A právě díky těmto vlastnostem lze z něj vyrobit i umyvadla, která lze bezespárově napojit na desku ze Staronu® .


Nabízíme tři základní typy umyvadel—litá umyvadla, umyvadla termoformovaná a umyvadla lepená. První typ, umyvadla litá, jsou vyráběná výrobcem Staronu® . Tato umyvadla se dodávají v bílém odstínu Staron Bright White BW010 a na poptání i v několika odstínech béžových. Tato umyvadla naleznete v katalogu LOTTE Advanced Materials a poznáte je tak, že jejich označení začíná na písmeno A nebo B (například A3201).

Na druhou stranu, umyvadla termoformovaná a atypická jsou vyráběná zpracovateli materiálu solid surfaces. 

Umyvadla vyráběná technologií termoforming u nás nesou označení Oval (oválná umyvadla), Ball (kulatá umyvadla) a Bloc (obdélníková umyvadla) a mohou být vyrobená z většiny ohýbatelných odstínů Staronu.

U atypických umyvadel jsou testovány možnosti Staronu i limity fantazie. Mezi atypická umyvadla patří umyvadla hranatá, ze kterých se v současné době těší popularitě zejména umyvadla štěrbinová. U štěrbinových umyvadel je zdůrazněna jejich elegance a minimalismus.

Výhodou umyvadel atypických i umyvadel vyráběných termoformingem je, že si je můžete nejen nechat vlepit do desky, ale můžete si je i nechat upravit pro instalaci na desku. 

 

Supreme

14.9.2019

Nepravidelná mramorově-žilkovaná kresba, měkké tóny, elegance a do jisté míry i subtilnost charakterizují odstíny z kolekce Supreme, která byla uvedena na trh (již!) před dvěma roky.

Za tu dobu si našla své zákazníky, realizovany byly především pracovní kuchyňské a umyvadlové desky (jak s umyvadly štěrbinovými, tak s termoformovanými).

Odstíny Supreme Cloudbank, Supreme Delphi, Supreme Ocean View, Supreme Loam, Supreme Dawn a Supreme Dandelion máme skladem!

Neváhejte se nás na ně zeptat, či se na ně můžete rovnou přijet podívat k nám do Jihlavy. 

Přejeme hezký zbytek léta!

 

Staron = obklad?

15.6.2019

V dnešní době máte celou řadu možností výběru interiérových materiálů. Jedním z nich je i solid surfaces Staron®, především v 6mm tloušťce. Staron®  můžete použít jako obklad do kuchyní, koupelen, bazénů, saun a wellness center, stejně jako do laboratoří, zdravotnických zařízení, do interiérů korporátních i veřejných. Volbou Staronu® jako obkladového materiálu posunete interiér na vyšší úroveň při plném využití vlastností materiálu — vysoké hygieničnosti (neporéznost a bezespárovost), snadné údržby, kompaktnosti a variability.
Staron® jako obklad můžete použít k horizontální desce ze solid surface i z jiných materiálů např. přírodního kamene, Technistone, dřeva, etc. 6mm Staron se vyrábí především v jednobarevných odstínech kolekce Solid, na dotaz i v kolekci s jemným zrnem Sanded. Není však problém použít 12 mm materiál, například z kolekce Supreme, která je díky kresbě a přírodním tónům ztělesněním elegance a exkluzivity.

 

Nový typ umyvadla

28.2.2019

Vážení a milí zákazníci.
Pořídili jsme nový typ formy k výrobě termoformovaných umyvadel - k výrobě hranatého umyvadla, o vnitřních rozměrech 350x400mm, které nese název Bloc 400.  Toto umyvadlo jsme schopni vyrábět v odstínech z kolekce Solid a Sanded, u ostatních na dotaz.

 

Nadčasové odstíny

20.8.2018

Možná, že jste si všimli některých nových odstínů v nabídce solid surfaces Staron®— elegantních a minimalistických odstínů Aspen Pond, Aspen Alder, Aspen Concrete, Sanded Meadow. Tyto odstíny jsme doplnili o Sanded Birch, Sanded Clay, Sanded Papyrus a Solid Pure White tak, aby dohromady trvořily komplexní soubor nadčasových odstínů. Domníváme se, že výběr těchto jarem inspirovaných odstínů se snadno kombinuje s ostatními typy materiálů, a to zejména se dřevem.

 

STARON-CZ, s.r.o.

+420 735 75 98 50, +420 603 23 15 23

Hruškové Dvory 10, 586 01 Jihlava

IČ: 60701285, DIČ: CZ60701285

Společnost STARON-CZ, s.r.o. je zapsána pod spisovou značkou C 14689, Krajský soud v Brně.

© STARON-CZ, s.r.o.