top of page

STARON® Supreme Delphi

25.3.2024

Odstín Supreme Delphi VD111 je odstín z kolekce Supreme a je to odstín s minimalistickou,  až subtilní, mramorovou kresbou. Tento odstín elegantně doplní kuchyň, ať už je dekor dvířek čistě bílý, či s kresbou dřeva.


Kolekce Staron Supreme se vyznačuje unikátní nahodilou mramorovou a žilkovanou kresbou - vždy prosím konzultujte se svým zpracovatelem výběr odstínu pro konkrétní projekt či zakázku.

Novinky: News

Ligna Bohemia 2024

20.2.2024

Rádi bychom vás pozvali na veletrh Liga Bohemia, který se koná už tento týden, 22.2.—24.2.2023, v Lysé nad Labem.

 Jako vždy, máme pro vás připravené informace k materiálu, ke kolekci STARON® Supreme, k tvarovkám...

Těšíme se na vás!

pozvánka-lysá_2024.jpg
Novinky: News
STARON_leden2024_2 2.jpg

STARON® BW010:
pracovní deska

8.1.2024

Novinky: News

PF 2024

20.12.2023

Vážení zákazníci, obchodní partneři, 

děkujeme vám za důvěru a přízeň, kterou jste nám věnovali v roce 2023. 


Přejeme vám co nejklidnější vánoční svátky a jen samé úspěchy v roce 2024.

Ať se daří! 

STARON-CZ_PF 2024.jpg
Novinky: News
Untitled

Detaily ze STARONu vol. 2

25.8.2023

STARON® je tvárný materiál, ze kterého lze vyrobit různé výrobky a produkty s řadou detailů—například i označení v interiéru či v exteriéru.


Vyříznutí písmen, číslic a symbolů je možné pomocí vodního paprsku, který umožňuje vysokou přesnost řezu bez „otřepů“ a mikrotrhlin.

Novinky: News

STARON® jako pultíková deska

3.8.2023

Solid surfaces STARON® lze použít i jako stolovou, barovou, pultovou či pultíkovou desku. Kulaté pultíky, které vidíte u tohoto příspěvku, lze použít nejen v bistrech, barech a kavárnách, ale i na výstavách, veletrzích, ve foyer divadel, v reprezentativních prostorách…


Samozřejmě, že fantazii se meze nekladou—nemusí se jednat vždy o kulaté pultíky :) a nemusí se se ani jednat jednobarevné či dvojbarevné kombinace...

Novinky: News
Untitled

STARON®
pod umyvadla

14.7.2023

STARON® Solid Steel ST023 jako deska pod umyvadlo

STARON® Terrazzo Venezia

23.6.2023

Koncem roku 2021 jsme dovezli jednomu z našich zákazníků odstín STARON® Terrazzo Venezia NT150 na projekt kavárny/pekárny v Praze.

Solid surfaces STARON®, v odstínu Terrazzo Venezia NT150, vybrali architekti ze studia Neuhäusl a Hunal jako materiál na monolitický pult a bar, u kterých se ideálně snoubily praktické a estetické vlastnosti solid surfaces Staron®. 


O interiéru a celém projektu si můžete přečíst i v článku na aktuálně.cz:

STARON® Sanded Heron

2.6.2023

Solid surfaces STARON® se často používá jako pracovní deska—může to být kuchyňská pracovní deska, ale i deska u pracovních stolů v kancelářích, u laboratorních stolů, u pultu v obchodech, v restauracích, barech, kavárnách… Materiály solid surfaces, do kterých STARON® spadá, jsou totiž nejen estetické a variabilní, ale zejména praktické: jsou trvalé, neporézní, snadno ošetřovatelné (co se týče údržby) a hygienické. 

Odstíny STARONu® lze kombinovat navzájem, s plným využitím bezespárové technologie (tedy se zachováním maximální hygieničnosti), nebo je lze nakombinovat s jinými materiály: se dřevem, se sklem, s kachličkami, s přírodním kamenem, s nerezem, …

Elegantní úzký ostrůvek

16.5.2023

STARON® Sanded Icicle SI414: elegantní úzký ostrůvek

Sanded Icicle_SI414_ostrůvek.jpg
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News

STARON® v exteriéru 

13.4.2023

prahy, parapety, fasády, orientační tabulky, označení, stolové desky, …

To, že solid surfaces STARON® je trvalý materiál, si můžeme ukázat i na fotce venkovní stolové desky u tohoto příspěvku. 

Stolovou desku, kterou na fotce vidíte, už několik let necháváme přes všechna roční období buď přímo venku, nebo v zahradním přístřešku. A ač na desce můžete vidět jemné opotřebení, nejedná se o takové opotřebení, které by bránilo v jejím používání (navíc, pokud bychom chtěli, není problém si ji přebrousit a vyleštit :) )

Materiál typu solid surfaces, STARON® nevyjímaje, se dá použít i v exteriéru a nejčastěji se takto používá v podobě fasádového obkladu, či orientační tabulky (můžete se podívat na předchozí příspěvek), případně jako parapet, práh, nebo i jako již zmíněná stolová deska.

O použití Staronu jako exteriérového obkladu se dočíst v katalogu pod odkazem níže (v angličtině), anebo se můžete podívat na video, které se schovává pod druhým odkazem.

Novinky: News

Detaily ze STARONu

30.03.2023

STARON® je tvárný materiál, ze kterého lze vyrobit různé výrobky s řadou detailů—například i označení místností v interiéru, či označení (třeba) obchodní firmy v exteriéru. 

V našem případě, respektive v případě naší sesterské společnosti C O R H A Jihlava, s.r.o., se jedná o označení z odstínu Solid Steel ST023 v tloušťce 12mm. Označení bylo vyříznuto vodním paprskem, který umožňuje vysokou přesnost řezu bez otřepů a bez mikrotrhlin.


A jak funguje vodní paprsek? 

Je dán tenký paprsek vody pod vysokým tlakem, kterým je působeno na řezaný materiál. Výhodou technologie vodního paprsku je již zmíněná přesnost řezu, univerzalita, a zároveň nedochází k deformaci materiálu vlivem působení tepelné energie.

Solid_steel_ST023_označení_4.jpeg
Novinky: News

STARON® Aspen Glacier 
v kombinaci s dubovou deskou

09.03.2023

STARON® Aspen Glacier AG612 v kombinaci (nejen) s dubovou deskou

Solid surfaces STARON® se dnes vyrábí v zhruba 100 odstínech, v odstínech jednobarevných, v odstínech s jemným i hrubým zrnkem, i v odstínech s mramorovou a žilkovanou kresbou. Odstíny STARONu® lze kombinovat navzájem, s plným využitím bezespárovosti (a tak i hygieničnosti), nebo jej lze nakombinovat s jinými materiály: se dřevem, se sklem, s přírodním kamenem, s nerezem,…

Novinky: News

Poděkování za návštěvu na veletrhu

27.02.2023

Vážení zákazníci, obchodní partneři, 

velmi vám děkujeme za vaši návštěvu a na veletrhu Ligna Bohemia, velmi rádi jsme se s vámi viděli.

Pokud zůstaly nějaké vaše dotazy nezodpovězeny, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás!

Novinky: News
pozvánka_STARONCZ_Ligna Bohemia_2023.jpg

Pozvánka na veletrh 
Ligna Bohemia 2023

17.02.2023

Vážení zákazníci, obchodní partneři, 

rádi bychom vás pozvali na veletrh Ligna Bohemia, která se koná už příští týden, od 23.2. do 23.5, v Lysé nad Labem a které se účastníme. 

Máme pro vás připravené informace k 19mm materiálu, ke kolekci Supreme a tvarovkám. 


Těšíme se na vás!

Novinky: News

STARON® Supreme Arctic White - 

- pracovní deska

01.02.2023


Jak možná víte, v loňském roce jsme naskladnili nové odstíny z kolekce Supreme.

Jeden z nových odstínů, odstín Supreme Arctic White VA311, si i kolegové z C O R H A Jihlava, s.r.o. vybrali jako pracovní desku na kuchyň do nového kuchyňského studia. 

Kolekce Staron Supreme se vyznačuje unikátní nahodilou mramorovou a žilkovanou kresbou - vždy prosím konzultujte se svým zpracovatelem výběr odstínu pro konkrétní projekt či zakázku.

STARON® -- stolová deska

05.01.2023

Staron® je materiál, který se dá hojně využít v interiéru, a to nejen jako pracovní kuchyňská deska (či deska umyvadlová), ale i jako deska stolová.


Díky množství odstínů se dá zkombinovat s dalšími materiály i dezény, díky ohýbatelnosti lze vytvořit i stůl organických tvarů.


 Zvažujete-li použití materiálů solid surfaces, doporučujeme probrat vhodnost použití odstínu pro váš projekt se zpracovatelem.

Dostupnost odstínů je na dotaz a orientačně podle tabulky dostupnosti.


PF 2023

12.12.2022

Vážení zákazníci, obchodní partneři, 

děkujeme vám za důvěru a přízeň, kterou jste nám věnovali v náročném roce 2022. 


Přejeme vám co nejklidnější vánoční svátky a jen samé úspěchy v roce 2023.

Ať se daří! 

PF 2023 staron návrh.jpg

STARON® a translucentnost

2.11.2022

Solid surfaces STARON® je variabilní materiál, zejména díky početnosti svých odstínů, ale i díky svým vlastnostem. Jednou z nich je i jeho translucentnost, prosvítitelnost.


Odstín STARON® Dazzling White SD001 byl dlouhou dobu jediný oficiálně prosvítitelný odstín, nyní však se po jeho bok řadí i odstíny z kolekce Supreme:  Supreme Ocean View VO171, Supreme Arctic White VA311, Supreme Rotor Cloud VR322, Supreme Delphi VD111, Supreme Morning Sky VM114, Supreme Cotton White VC110, Supreme Snowfall VS324, Supreme Flat White VF346, či odstíny z kolekce Sanded: Sanded Mint SM463 a Sanded Iceblue SI462.

Translucentní odstíny v nových vzorkovnicích poznáte tak, že je u nich uveden piktogram žárovky. 

Zvažujete-li použití solid surfaces, vždy doporučujeme probrat vhodnost použití odstínu pro váš projekt se zpracovatelem.

Dostupnost odstínů je na dotaz a orientačně podle tabulky dostupnosti.

Novinky: News
IMG_0617 2_edited.jpg

Mobiliář ze Staronu®

12.9.2022

Solid surfaces Staron® se používá nejen na pulty, kuchyňské pracovní desky, umyvadlové desky,

 ale i na jednotlivé interiérové designové prvky.

Těmi může být květináč, stůl, konferenční stolek, či něco jiného.

Vždy prosím konzultujte výběr konkrétního odstínu pro zamýšlené použití s vaším zpracovatelem.

IMG_2001_edited_edited.jpg

Staron®
a organické tvary

1.10.2022

Solid surfaces Staron® je tvárný, variabilní materiál: opracovává se pokročilou truhlářskou technologií, která umožňuje zapracování detailů a zároveň většinu odstínů Staron® lze tvarovat pomocí technologie termoforming. 

Vždy prosím konzultujte výběr konkrétního odstínu pro zamýšlené použití s vaším zpracovatelem.

Supreme Rotor Cloud VR322

18.7.2022


Jak už víte z minulého příspěvku, naskladnili jsme nové odstíny Staron Supreme - Supreme Arctic White VA311 a Supreme Rotor Cloud VR322. 

Na fotce u tohoto příspěvku se konečně můžete podívat na fotku části desky Supreme Rotor Cloud VR322. 

Kolekce Staron Supreme se vyznačuje unikátní nahodilou mramorovou a žilkovanou kresbou.

Vždy prosím konzultujte se svým zpracovatelem výběr odstínu pro konkrétní projekt či zakázku.

staron_Supreme Rotor Cloud_VR322.jpeg

Nové odstíny Supreme!

9.5.2022

Naskladnili jsme nové odstíny Staron Supreme - Supreme Arctic White VA311 a Supreme Rotor Cloud VR322.  

Na fotce u tohoto příspěvku naleznete fotku odkryté části desky Supreme Arctic White VA311.

Kolekce Staron Supreme se vyznačuje unikátní nahodilou mramorovou a žilkovanou kresbou.

Vždy prosím konzultujte se svým zpracovatelem výběr odstínu pro konkrétní projekt či zakázku.

IMG_0625 2.jpeg

Kolekce Staron Supreme

28.3.2022

Kolekce Staron Supreme se neustále rozrůstá o další odstíny a přibývají i realizace v odstínech z této kolekce. Z odstínů v kolekci Staron Supreme je možno realizovat zakázky jak ze strany lícové strany, tak z rubové, u které je mramorová a žilkovaná kresba výraznější. 

Na fotkách k tomuto příspěvku můžete vidět realizace našich zákazníku v odstínu Supreme Delphi VD111.

U umyvadlové desky (a termoformoformovaných umyvadel) byla zvolena rubová strana odstínu, kde je kresba smělá a výrazná.

Naopak u kuchyňské desky (spolu se zadním obkladem) byla použita strana lícová, kde je kresba subtilnější. 

Vždy prosím konzultujte se svým zpracovatelem výběr odstínu pro konkrétní projekt či zakázku.

STARON® Pebble Ice & EXPO Dubai

7.1.2022

Odstín Staron Pebble Ice PI811 můžete nalézt i na EXPO 2020 v Dubaji, a to ve formě podstavců pro exponáty. Na fototografie, nejen podstavců ze Staronu, z EXPa se můžete podívat i na oficiálních stránkách českého pavilonu.

PF 2022 staron návrh.jpg

PF 2022

17.12.2021

Vážení zákazníci, obchodní partneři, 
chtěli bychom vám poděkovat za přízeň, kterou jste nám věnovali v uplynulém roce a přejeme vám pevné zdraví a mnoho úspěchů, nejen v podnikání, i v roce následujícím. 
Ať se daří!

Recepční pulty 
ze Staronu

21.11.2021

Recepce je místo, kde si zákazník vytváří první dojem o společnosti a o poskytovaných službách; je svým způsobem vizitkou společnosti. Dominantou recepce bývá recepční pult, který lze vyrobit mimo jiné i ze solid surfaces Staron®.

Vlastnosti solid surfaces Staron® umožňují nespočet variant a možností recepčních pultů—recepce téměř jakéhokoli tvaru (například obloukovou recepci), kombinaci odstínů (s bezespárovým napojením), kombinaci s jinými materiály (sklo, dřevo, apod.), či prosvítitelnost (u vybraných odstínů)—a plusem samozřejmě je snadná údržba a hygieničnost díky již zmíněné bezespárové technologii napojování a neporéznosti.

pult_staron 2.jpeg

Staron v exteriéru

14.5.2021

Staron v exteriéru, prahy, parapety, fasády, stolové desky, ...

To, že solid surfaces STARON® je trvalý materiál, si můžeme ukázat i na fotce venkovní stolové desky u tohoto příspěvku. 

Stolovou desku, kterou na fotce vidíte, už několik let necháváme přes všechna roční období buď venku, nebo v přístřešku na zahradě. A ač na desce můžete vidět opotřebení, nejedná se o takové opotřebení, které by bránilo v jejím používání.


Materiál typu solid surfaces, STARON® nevyjímaje, se dá použít v exteriéru a nejčastěji se takto  používá v podobě fasádového obkladu, či na menších plochách, jakými jsou parapety či prahy.

O použití Staronu jako exteriérového obkladu se dočíst v katalogu pod odkazem níže (v angličtině), anebo se můžete podívat na video, které se schovává pod druhým odkazem.

stůl venkovní_STARON_2.jpg
STARON_NT150.jpeg

Staron

Terrazzo Venezia NT150

19.7.2021

Koncem loňského roku jsme dovezli jednomu z našich zákazníků odstín Staronu Terrazzo Venezia NT150 (je součástí nové kolekce Terrazzo) na projekt kavárny. Jak název odstínu i kolekce napovídá, inspirační zdroje se nacházejí v italském materiálu terazzo (teraco). Terazzo (teraco) je vlastně betonová podlaha, ve které je zalité velké množství ušlechtilých kamínků, které jsou následně vybroušené a vyleštěné.

Kolekce Terrazzo v rámci kolekcí Staronu navazuje na kolekci Quarry a odstín Terrazzo Venezia NT150 se snažíme držet i skladem v Jihlavě. 

For Arch/

For Interior

2.9.2021

Po více jak roční přestávce jsme se odvážili k účasti na veletrhu For Arch, který letos probíhá současně s veletrhem For Interior od 21. do 25. září na PVA Letňany v Praze. Na veletrhu představíme umyvadla, novinky v odstínech a tvarovkách a nezapomeneme ani na superohebný materiál solid surfaces Superflex Infinity IF188. 

Na veletrhu nás najdete v hale 3, ve stánku 3C05a, kde vystavujeme s naší sesterskou společností C O R H A Jihlava, s.r.o. (tu také najdete ve veletržním katalogu).

návrh_pozvánka_For Arch_For Interior_2021.jpeg
Untitled

Zdravime
z For Arch 
2021!

21.9.2021

Najdete nas na vystavisti PVA Expo Praha Letnany, v hale 3, na stanku 3C05a, a to ode dneska, 21.9., do soboty 25.9. 
Tesime se na vas!

Delphi_rubová strana_WEB.jpg

Staron Supreme

28.4.2021

Odstíny materiálu Staron se v roce 2016 rozšířily o novou kolekci – o kolekci Supreme.


Designéři kolekce se nechali inspirovat přírodními jevy a přírodou samotnou – kolekce se vyznačuje pigmentací, měkkými tóny a žilkovanou (mramorovou) kresbou. Zajímavé je to, že když se podíváte na rubovou stranu desky Supreme (například na odstín Supreme Delphi VD111, který je na fotce u tohoto příspěvku), tak uvidíte kresbu mnohem výraznější.


Jen pro zajímavost, Staron Supreme Delphi VD111 a Supreme Dawn VD126 nabízíme v současné chvíli za zvýhodněnou cenu v rámci nadčasových odstínů Staron.

Na videu si můžete prohlédnout inspirační zdroje kolekce i její jednotlivé odstíny. 

Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: About
Novinky: About
Novinky: About
Novinky: About
Novinky: News
Novinky: News
Novinky: News

Nové odstíny a tvarovky Staron

5.3.2021

Rádi bychom vás informovali, že jsme opět naskladnili odstín solid surfaces Staron Tempest Peak FP100 a do nabídky přidali i nový odstín Terrazzo Venezia NT150. 

Mimo to jsme včera konečně naskladnili nové lité tvarovky v odstínu Solid Bright White BW010. 

Skladem tak máme

  • tyto typy litých dřezů: A1121, A1181, A1231, B3180, B3290, B1160, B1177, B1212 a 

  • tyto typy litých umyvadel: A3211, A3181, B3150, B3190, A3148, B3192, B3200

Na umyvadla se samozřejmě můžete podívat zde:

umyvadlova deska tempest Peak2 - copie.j
Novinky: News
detska vanicka_staron_web.jpeg

Použití Staronu 
v koupelnách

18.2.2021

Staron je trvalý a neporézní materiál, který své uplatnění najde nejen v komerčních i veřejných prostorách, ale i v domácnostech, zejména v kuchyních a koupelnách.


Díky svým vlastnostem, zejména již zmíněné neporézenosti, se jedná o hygienický materiál se snadnou údržbou. Staron je ohýbatelný, takže z něj lze vyrobit i umyvadla, která se mohou bezespárově napojit s umyvadlovou deskou, nebo je lze instalovat na desku, či polozapustit.

Staron je povrchový materiál a jej lze použít i na zástěnu či obklad. 

Novinky: News

Děkujeme!

17.12.2020

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři. 

Děkujeme vám za přízeň, podporu a důvěru v tomto náročném, bezprecedentním roce.

Velmi si toho vážíme a těšíme se na spolupráci v roce novém. 

Přejeme vám klidné Vánoce a mnoho úspěchů, sil a především pevné zdraví! ​

PF2021_STARON_v2.jpg
Novinky: News
staron_superflex infinity_2 2KK.jpg

Hodně sil!

13.11.2020

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři. 


Přejeme vám pevné zdraví a hodně energie & síly k překonání této náročné situace a doufáme, že se budeme moci brzy opět setkávat. 


Dovolujeme si vás upozornit, že naše nabídka nadčasových odstínů Staron je platná v současné podobě až do konce roku 2020 a budeme dělat vše protože by byla prodloužena (byť třeba s výměnou některých odstínů) i do roku 2021. 

Mimo to si vaši pozornost dovolíme upnout i k novému produktu Staron—superflexibilnímu materiálu Superflex v odstínu Infinity IF 188 (rozměry desky jsou: 12x760x3600mm). Superflex jsme si vyzkoušeli a musíme říct, že opravdu jej lze ohnout až do vnitřního rádiusu 0. Teplota nahřátí tohoto materiálu je nižší a lze ji dosáhnout i za kratší dobu než u standardních materiálu solid surfaces. 

Pokud byste měli dotazy, neváhejte se na nás obrátit!

Novinky: News

Superflex

15.9.2020

Staron ® Superflex je nový materiál solid surfaces, který umožňuje dramatické ohýbání a nové možnosti v designu.


Zvýšená ohebnost vede k rozšíření možností použití Staronu ® ať už v projektech veřejných, komerčních, či rezidenčních interiérů.

V současné době je v kolekci Superflex nabízen bílý odstín Infinity IF188 12x760x3600mm (odpovídá odstínu BW010).

Superflex máme neskladněný v České republice a zkoušíme, co vše s ním lze udělat. Pro více informací, fotek, a podobně se na nás neváhejte obrátit! 

SUPERFLEX_STARON_infinity.jpeg
Novinky: News
novinky_08:20.jpeg

Nový web a nová umyvadla

17.8.2020

Možná že jste si všimli, že jsme začátkem srpna spustili nové webové stránky, na kterých vás srdečně vítáme a doufáme, že jsou pro vás přehledné a srozumitelné. 

Kromě nových stránek jsme změnili doménu u emailových adres (nyní nás proto prosím kontaktujte na staron@corha.cz nebo deskystaron@corha.cz) a napnuli nový billboard u nás na provozovně. 


Poslední novinkou jsou nová litá umyvadla, která naskladníme na začátku září - jsou to hranatá umyvadla B3150 a B3190 s menšími rádiusy v rozích v odstínu Solid Bright White BW010 a jejich nákresy si můžete prozatím prohlédnout po kliknutí na odkaz níže. 

Přejeme vám hezký zbytek léta!

Novinky: News

Nové odstíny Staron 2020

15.6.2020

Ve spolupráci s dodavatelem Staronu právě naskladňujeme čtyři nové odstíny Staron - Sanded Goose, Sanded Iceblue, Sanded Mint a Pebble Tearose. Tyto naskladňované odstíny nabízíme do konce srpna, nebo do vyprodání, za zavádějící ceny.

Děkujeme a přejeme hezké léto!

nové odstíny_2020_STARON.jpeg
Novinky: News
IMG_20180222_114046_edited.jpg

Hodně síly k překonání komplikované situace!

25.3.2020

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři,

protože se nyní nacházíme v nejisté době, chtěli bychom vám popřát hodně sil, trpělivosti a i to štěstí, kterého přece není nikdy dost. Snad se situace brzy stabilizuje, zklidní a ekonomika se otřepe a bude lépe. K tomuto přání si vás dovolujeme informovat, že nabídka nadčasových odstínů stále pokračuje a to alespoň do konce května 2020, jen došlo k jedné změně - odstín Sanded Onyx SO423 jsme vyměnili za Sanded Dark Nebula DN421.

Jak víte, nabízíme i výrobu tvarovek ze solid surfaces - v nabídce nadčasových odstínů naleznete i nabídku termoformovaných umyvadel.


Prosíme vás také o ověřování dostupnosti odstínů, v této době je to důležitější než v minulosti.
Děkujeme a přejeme vám, vážení a milí zákazníci a obchodní partneři, pevné zdraví.

Novinky: News

Nové umyvadlo Ball

15.2.2020

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři,

i letos jsme pořídili novou formu k výrobě termoformovaných umyvadel - tentokrát v kolekci umyvadel kulatých, tedy Ball. Toto umyvadlo má vnitřní průměr 440mm, ale je možné ji přiměřeně přizpůsobit.

Toto umyvadlo lze vyrobit z kolekcí Staron Solid, Sanded a Aspen, u ostatních odstínů na dotaz.    

ball440.jpeg
Novinky: News
pozvanka_ligna_bohemia2020.jpeg

Veletrh Ligna Bohemia 2020

15.1.2020

Vážení a milí zákazníci, obchodní partneři,


rádi bychom vás tímto pozvali na veletrh Ligna Bohemia v Lysé nad Labem, které se již tradičně účastníme. Na veletrhu vás seznámíme s novinkami pro rok 2020, a to zejména v představení termoformovaných tvarovek.


Veletrh Liga Bohemia se koná již za týden, od čtvrtka 20. do soboty 22.2.2020 v Lysé nad Labem. Budeme se na vás těšit!

Novinky: News

Umyvadla

25.11.2019

Základní vlastnosti Staronu® je jeho tvárnost a hygieničnost. A právě díky těmto vlastnostem lze z něj vyrobit i umyvadla, která lze bezespárově napojit na desku ze Staronu® .


Nabízíme tři základní typy umyvadel—litá umyvadla, umyvadla termoformovaná a umyvadla lepená. První typ, umyvadla litá, jsou vyráběná výrobcem Staronu® . Tato umyvadla se dodávají v bílém odstínu Staron Bright White BW010 a na poptání i v několika odstínech béžových. Tato umyvadla naleznete v katalogu LOTTE Advanced Materials a poznáte je tak, že jejich označení začíná na písmeno A nebo B (například A3201).

Na druhou stranu, umyvadla termoformovaná a atypická jsou vyráběná zpracovateli materiálu solid surfaces. 

Umyvadla vyráběná technologií termoforming u nás nesou označení Oval (oválná umyvadla), Ball (kulatá umyvadla) a Bloc (obdélníková umyvadla) a mohou být vyrobená z většiny ohýbatelných odstínů Staronu.

U atypických umyvadel jsou testovány možnosti Staronu i limity fantazie. Mezi atypická umyvadla patří umyvadla hranatá, ze kterých se v současné době těší popularitě zejména umyvadla štěrbinová. U štěrbinových umyvadel je zdůrazněna jejich elegance a minimalismus.

Výhodou umyvadel atypických i umyvadel vyráběných termoformingem je, že si je můžete nejen nechat vlepit do desky, ale můžete si je i nechat upravit pro instalaci na desku. 

umyvadla.png
Novinky: News
IMG_20170328_092126 2.jpg

Supreme

14.9.2019

Nepravidelná mramorově-žilkovaná kresba, měkké tóny, elegance a do jisté míry i subtilnost charakterizují odstíny z kolekce Supreme, která byla uvedena na trh (již!) před dvěma roky.

Za tu dobu si našla své zákazníky, realizovany byly především pracovní kuchyňské a umyvadlové desky (jak s umyvadly štěrbinovými, tak s termoformovanými).

Odstíny Supreme Cloudbank, Supreme Delphi, Supreme Ocean View, Supreme Loam, Supreme Dawn a Supreme Dandelion máme skladem!

Neváhejte se nás na ně zeptat, či se na ně můžete rovnou přijet podívat k nám do Jihlavy. 

Přejeme hezký zbytek léta!

Novinky: News

Staron = obklad?

15.6.2019

V dnešní době máte celou řadu možností výběru interiérových materiálů. Jedním z nich je i solid surfaces Staron®, především v 6mm tloušťce. Staron®  můžete použít jako obklad do kuchyní, koupelen, bazénů, saun a wellness center, stejně jako do laboratoří, zdravotnických zařízení, do interiérů korporátních i veřejných. Volbou Staronu® jako obkladového materiálu posunete interiér na vyšší úroveň při plném využití vlastností materiálu — vysoké hygieničnosti (neporéznost a bezespárovost), snadné údržby, kompaktnosti a variability.
Staron® jako obklad můžete použít k horizontální desce ze solid surface i z jiných materiálů např. přírodního kamene, Technistone, dřeva, etc. 6mm Staron se vyrábí především v jednobarevných odstínech kolekce Solid, na dotaz i v kolekci s jemným zrnem Sanded. Není však problém použít 12 mm materiál, například z kolekce Supreme, která je díky kresbě a přírodním tónům ztělesněním elegance a exkluzivity.

IMG_20170619_123202%202_edited.jpg
Novinky: News
bloc%20fotka%202_edited.jpg

Nový typ umyvadla

28.2.2019

Vážení a milí zákazníci.
Pořídili jsme nový typ formy k výrobě termoformovaných umyvadel - k výrobě hranatého umyvadla, o vnitřních rozměrech 350x400mm, které nese název Bloc 400.  Toto umyvadlo jsme schopni vyrábět v odstínech z kolekce Solid a Sanded, u ostatních na dotaz.

Novinky: News

Nadčasové odstíny

20.8.2018

Možná, že jste si všimli některých nových odstínů v nabídce solid surfaces Staron®— elegantních a minimalistických odstínů Aspen Pond, Aspen Alder, Aspen Concrete, Sanded Meadow. Tyto odstíny jsme doplnili o Sanded Birch, Sanded Clay, Sanded Papyrus a Solid Pure White tak, aby dohromady trvořily komplexní soubor nadčasových odstínů. Domníváme se, že výběr těchto jarem inspirovaných odstínů se snadno kombinuje s ostatními typy materiálů, a to zejména se dřevem.

IMG_20180222_114046_edited.jpg
Novinky: News
Novinky: News
bottom of page